MÖBLER / Bord / Serveringsvagn 9952015
*
nr 995 2015
Serveringsvagn
Teak, längd: 95 cm, djup: 55 cm, höjd: 85 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 november 2015
kl 18:11:43
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/10 18:36:36
1
1.900 kr
30/10 19:29:40
2
1.000 kr
30/10 19:29:41
1
1.100 kr (Budbetjänt)
30/10 19:30:15
2
1.300 kr
30/10 19:30:15
1
1.400 kr (Budbetjänt)
14/11 14:32:26
3
2.600 kr
16/11 18:06:36
4
2.600 kr
16/11 18:06:36
3
2.600 kr (Budbetjänt)
16/11 18:06:43
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barvagn bord drinkvagn serveringsvagn teak teakmöbler tevagn trä
-
6155 Bord
björk, bemålad skiva. Bredd: 126 cm, djup: 86 cm, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:04
-
6153 Bord
Ek, 1880-tal. Bredd: 94 cm, djup: 46 cm, höjd: 70 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:43
-
5132 Fällbord
1800-tal, mahogny. Bredd: 73 cm, djup: 45 cm, höjd..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:31
-
5182 Klaffbord
1800-tal. Bredd: 54+ 2x46. Djup: 106 cm, höjd: 69 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:43
-
6055 Köksbänk
med knivställ, "Butier", flätad korg, hjul. Längd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:37
-
6080 Konsolbord
England, mahogny. Bredd: 90 cm. Djup: 44 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:34
*
Serveringsvagn
Kondition: slitage
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 995 2015
Serveringsvagn
Teak, längd: 95 cm, djup: 55 cm, höjd: 85 cm
Kondition: slitage
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 2.800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 november 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
22/10 18:36:36 | 1 | 1.900 kr |
30/10 19:29:40 | 2 | 1.000 kr |
30/10 19:29:41 | 1 | 1.100 kr (Budbetjänt) |
30/10 19:30:15 | 2 | 1.300 kr |
30/10 19:30:15 | 1 | 1.400 kr (Budbetjänt) |
14/11 14:32:26 | 3 | 2.600 kr |
16/11 18:06:36 | 4 | 2.600 kr |
16/11 18:06:36 | 3 | 2.600 kr (Budbetjänt) |
16/11 18:06:43 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barvagn bord drinkvagn serveringsvagn teak teakmöbler tevagn trä
-
6155 Bord
björk, bemålad skiva. Bredd: 126 cm, djup: 86 cm, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:04 -
6153 Bord
Ek, 1880-tal. Bredd: 94 cm, djup: 46 cm, höjd: 70 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:43 -
5132 Fällbord
1800-tal, mahogny. Bredd: 73 cm, djup: 45 cm, höjd..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:31
-
5182 Klaffbord
1800-tal. Bredd: 54+ 2x46. Djup: 106 cm, höjd: 69 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:43 -
6055 Köksbänk
med knivställ, "Butier", flätad korg, hjul. Längd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:37 -
6080 Konsolbord
England, mahogny. Bredd: 90 cm. Djup: 44 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:34